Open Box - Samsung 50" U8200F Series 4K UHD HDR LED Tizen OS Smart TV (UN50U8200FFXZC) - 2025
Shipping calculated at checkout.
Vendor: Samsung
Only 1 items in stock! Out of stock!
Special order item
Contact store to order
Description
  • Authentic product
  • Tested for quality
Device Specifications
Class 50 inches
Resolution 4K Ultra
Refresh Rate 60Hz
Series
U8200F
Panel Technology
LED
Processor / Engine
Crystal Processor 4K
Motion Rate
60Hz
Total Output
20W 2.0ch
Inputs / Ports
3x HDMI, 1x USB
Dimensions (W x H x D)
48.0" x 28.0" x 3.0"
100% Genuine
Authorized Retailer
Full Warranty
Direct Support
Fast Shipping
From Toronto, ON
Recommended products
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%